Rozkład jazdy autobusów
Autobus nr 1 Trasa: Kłecko - Świniary(przystanek PKS) – Ułanowo(Przystanek PKS) – Michalcza(Przystanek szkolny) – Kamieniec(świetlica) - Gorzuchowo(przystanek PKS) – Wilkowyja(Przystanek PKS) – Polska Wieś(Przystanek PKS) - Kłecko
Autobus nr 2 Trasa: Kłecko – Czechy(przystanek szkolny) – Komorowo(świetlica) – Sulin (Wieś) – Bielawy(przystanek szkolny)– Dębnica (szkoła i świetlica) – Działyń(świetlica) – Bojanice(boisko,świetlica) – Biskupice(świetlica) – Kłecko
Godziny odjazdu z poszczególnych przystanków w załącznikach.
Prosimy pobrać odpowiedni załącznik.